Stříbrné náušnice – kontrola padělků v Evropské unii

Náušnice sluší všem, každému ale jinak

Je známo, že krása vychází zevnitř. Pokud je krásná duše a mysl, je člověk pěkný na pohled i zvenčí. Každý má své klady a zápory, dokonalosti a nedokonalosti, které buď hrdě ukazuje anebo skrývá. Ženy jsou však marnivá stvoření a potrpí si na vzhledu více než muži. Je pro ně důležité líbit se nejen sami sobě, ale i svému okolí.

Jsou ženy, které se tzv. „parádí“, i když jdou vynést odpadky, a také jsou takové, jež nevezmou na sebe make-up a šperk, jak je rok dlouhý. Co když však zrovna onen šperk dokáže podtrhnout onu nádheru skrývající se v plných tvářích a nesedícím účesu?

Nejčastěji nošený šperk

Když už totiž šáhneme do šperkovnice, většinou jsou to právě stříbrné náušnice, které vytáhneme. Proč jsou tolik oblíbené? Jsou levné, malé a tedy i skladné, sluší všem a mají nespočet druhů designu. Co je však třeba upřesnit je ona věta – sluší všem. Ano, ale každému v jiné podobě.

Ženy často nakupují ve spěchu, protože mají spoustu dalších starostí na vyřízení, a proto často vybírají pouze zrakem. Koupí prostě to, co se jim líbí a neuvažují nad tím, zda je daný šperk pro ně vhodný.

Je však pravdou, že by měly brát v potaz, krom spousty dalších věcí, tvar svého obličeje. Vhodně zvolené náušnice, tak dokouzlí každou tvář do podoby Kleopatry, Marilyn Monroe nebo klidně i Afrodity. Všechny tyto bytosti jsou totiž ztělesněním krásy a mnoho žen je bere jako svůj idol.

Jak ale správně určit typ vašeho obličeje? Vyfoťte se pěkně zpříma. Fotku vytiskněte, vyznačte si vrchol čela, brady, spánků a tužkou spojte. Dle výsledného tvaru rychle poznáte, jestli jste se narodili s kulatým, oválným nebo hranatým obličejem.

Typy tváří

  • Kulatý – Tento typ tváře je vhodný k optickému prodloužení. Dosáhnete toho delšími visacími prvky. Rozhodně se vyvarujte oblým, kulatým a příliš velkým tvarům náušnic. Čeho se však bát nemusíte, jsou barvy.
  • Oválný – Nejlepší varianta ke zdobení. S tímto tvarem si můžete do uší strčit cokoli a vždy budete vypadat skvěle. Dlouhé, krátké, malé, velké, visací nebo i pecky. Vše na vás bude vypadat opravdu skvěle. Ruce pryč však od extra dlouhých náušnic. Pak byste mohli působit jako koňská hlava.
  • Hranatý – Zde myslete na jediné. Obliny. Nic ostrého, rovného, pravidelného. Kulaté, smyčky, oblouky, no prostě vše, co zjemňuje. Čtverce a trojúhelník nechte na věšáku v obchodě.